Wiadomości branżowe

Zostań liderem branży hotelarskiej z firmą Samsung

Firma Samsung Electronics rozpoczęła nową kampanię informacyjną, prezentującą najnowsze rozwiązania dla branży hotelarskiej. Kampania obejmie swoim zasięgiem zarówno prasę jak i Internet. Jej początkiem jest start internetowej strony telewizji hotelowej:

Firma Samsung Electronics rozpoczęła nową kampanię informacyjną, prezentującą najnowsze rozwiązania dla branży hotelarskiej. Kampania obejmie swoim zasięgiem zarówno prasę jak i Internet. Jej początkiem jest start internetowej strony telewizji hotelowej: www.samsung.com/pl/telewizjahotelowa/. Zarządcy i managerowie obiektów mogą na niej znaleźć szczegółowe informacje dotyczące najważniejszych rozwiązań systemowych dla hoteli oferowanych przez Samsung Electronics: LYNK™ SINC oraz LYNK™ REACH.

W sierpniu firma Samsung rozpoczęła nową kampanię w prasie oraz w Internecie, przedstawiającą zalety rozwiązań dla branży hotelarskiej, które znajdują się w ofercie Samsung Electronics. Początkiem kampanii jest start internetowej strony telewizji hotelowej http://www.samsung.com/pl/telewizjahotelowa/.

Właściciele i managerowie obiektów mogą znaleźć na stronie szczegółowe informacje o dwóch systemach telewizji hotelowej Samsung: LYNK™ SINC oraz LYNK™ REACH, umożliwiających proste i efektywne kosztowo zarządzanie treściami wyświetlanymi w każdym pokoju oraz informowanie gości o dostępnych usługach.

Samsung Lynk™ SINC to rozwiązanie dla hotelarzy dużych obiektów 3,4 i 5 gwiazdkowych, którzy chcą oferować swoim klientom spersonalizowane usługi najwyższej jakości. System umożliwia zdalne zarządzanie w pełni multimedialnymi treściami wyświetlanymi na ekranach telewizorów. Dzięki czemu, każdy z hotelowych gości otrzymuje przydatne dla siebie informacje np. na temat hotelu, oferowanych usług, czy okolicy. System pozwala także na przywitanie gościa z imienia i nazwiska w wybranym języku, a także podgląd swojego rachunku oraz możliwość szybkiego wymeldowania się.

Samsung Lynk™ REACH to oprogramowanie stworzone z myślą o małych obiektach, których właściciele nie chcą inwestować w kosztowną infrastrukturę sieciową. To bezpłatne i nowoczesne rozwiązanie pozwala na centralne zarządzanie treścią we wszystkich hotelowych telewizorach poprzez zwykły kabel antenowy. System umożliwia także zarządzenie ustawieniami telewizorów, m.in. regulację parametrów urządzenia (np. domyślnej głośności), ustawianie kanału startowego czy wyświetlanie paska informacyjnego na dole ekranu.

Strona daje dostęp do specjalnego konfiguratora, który umożliwia porównanie zalet każdego z systemów. Dzięki niemu każdy użytkownik strony może w łatwy i szybki sposób sprawdzić, który system najbardziej pasuje do jego biznesu – jego możliwości, wymogów i oczekiwań.

A to już wiesz?  Koncert „Panny Wyklęte — Wygnane” z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dodatkowo skanując smartfonem QR Code użytkownik może sprawdzić jak działa system oraz w jak prosty sposób można zdalnie zarządzać treścią na ekranie telewizora w każdym pokoju hotelowym.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy