Wiadomości branżowe

Zagłosuj na Bella Skyway Festival!

Jeden z najbardziej magicznych festiwali światła — Bella Skyway Festival — ma szansę zostać najlepszą atrakcją turystyczną Polski w 2014 roku! Weź udział w internetowym plebiscycie organizowanym przez Polską

Jeden z najbardziej magicznych festiwali światła — Bella Skyway Festival — ma szansę zostać najlepszą atrakcją turystyczną Polski w 2014 roku! Weź udział w internetowym plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną na portalu Wirtualnej Polski! Wyjątkowe projekcje, niesamowite pokazy, świetlne pokazy — wybierz się w filmowy spacer po Toruniu zmienionym światłem niezwykłych instalacji!

Bella Skyway Festival otrzymał Certyfikat Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za „Najlepszy Produkt Turystyczny Regionu 2014”. Certyfikat jest nominacją do etapu ogólnopolskiego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej za „Najlepszy Produkt Turystyczny” w 2014 roku. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki w dniu 3 października 2014 roku we Włocławku.

Bella Skyway Festival ma szansę na Certyfikat Internautów w plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną, w którym zostanie wybrany najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt. Obok toruńskiego festiwalu światła, kandydatami w internetowym głosowaniu są między innymi: Muzeum Powstania Warszawskiego, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku, Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

Zobacz profil Bella Skyway Festival
i oddaj swój głos na unikalny festiwal światła!
http://bit.ly/1nWNMHZ

Gigantyczna konstrukcja Mariano Light, mapping 3D z udziałem tancerzy, unikalne projekcje, niesamowite pokazy, świetlne instalacje — tegoroczny Bella Skyway Festival zachwycił! Wybierz się w filmowy spacer po Toruniu zmienionym światłem artystycznych instalacji: http://youtu.be/1JJ1LXPnCv4.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bezpieczne wakacje z Wartą – gwarancja opieki nad dzieckiem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy