Wiadomości branżowe

Wind Mobile rozszerza współpracę z Sony Music

Wind Mobile przeprowadza kolejną kampanię promującą sprzedaż muzyki w ramach Open Ringback.Spoty reklamowe, w ramach kampanii promującej utwór Pitbulla i Christiny Aguilery „Feel This Moment”, są emitowane w stacjach tematycznych (Eska TV,  Fun TV) oraz ogólnopolskich (TVN i Polsat). Nowa kampania jest możliwa dzięki zacieśnianiu współpracy z Sony Music – jednym z największych agregatorów muzyki cyfrowej na Świecie. Osoby oglądające reklamę mogą wysłać darmowego SMSa z literą T na numer 80833, aby za darmo ustawić ten hit w telefonie w miejscu standardowego sygnału oczekiwania.„Open Ringback ma znaczący wpływ na zwiększenie rynku halodzwonków w Polsce. Bardzo się cieszę, że nasza współpraca z Sony Music jest coraz szersza, i że nasz partner będzie istotnym beneficjentem wzrostów realizowanych dzięki naszej usłudze. Prowadzimy rozmowy dotyczące powtórzenia sukcesu Open Ringback na rynkach zagranicznych. Sony Music będzie świetnym partnerem wspierającym naszą ekspansję zagraniczną. Jest to pionierska inicjatywa na skalę światową i tym bardziej zależy nam na sukcesie partnerstwa w Polsce,

Wind Mobile przeprowadza kolejną kampanię promującą sprzedaż muzyki w ramach Open Ringback.

Spoty reklamowe, w ramach kampanii promującej utwór Pitbulla i Christiny Aguilery „Feel This Moment”, są emitowane w stacjach tematycznych (Eska TV,  Fun TV) oraz ogólnopolskich (TVN i Polsat). Nowa kampania jest możliwa dzięki zacieśnianiu współpracy z Sony Music – jednym z największych agregatorów muzyki cyfrowej na Świecie. Osoby oglądające reklamę mogą wysłać darmowego SMSa z literą T na numer 80833, aby za darmo ustawić ten hit w telefonie w miejscu standardowego sygnału oczekiwania.

„Open Ringback ma znaczący wpływ na zwiększenie rynku halodzwonków w Polsce. Bardzo się cieszę, że nasza współpraca z Sony Music jest coraz szersza, i że nasz partner będzie istotnym beneficjentem wzrostów realizowanych dzięki naszej usłudze. Prowadzimy rozmowy dotyczące powtórzenia sukcesu Open Ringback na rynkach zagranicznych. Sony Music będzie świetnym partnerem wspierającym naszą ekspansję zagraniczną. Jest to pionierska inicjatywa na skalę światową i tym bardziej zależy nam na sukcesie partnerstwa w Polsce, by wypracowane wzorce zamienić na sukces na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Południowej czy Europie Zachodniej.” – mówi Igor Bokun, prezes zarządu Wind Mobile SA.

 

O Wind Mobile S.A.

Wind Mobile jest integratorem i dostawcą autorskich rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających operatorom mobilnym oferowanie nowoczesnych usług i generowanie dodatkowych przychodów. Użytkownicy telefonów komórkowych z technologią i produktami Wind Mobile spotykają się każdego dnia.

Firma znana głównie dzięki wysoce skalowalnej Platformie RBT, oferującej popularne halodzwonki, dostarcza również takie rozwiązania mobilne jak: reklaMÓWKA – mobilna reklama, VAS Force, Mobile Ad Server, Voice Courier, Smart Apps, USSD Gateway, IVR/ITR, Call Completion, Voice Mailing, Recommendations oraz wiele innych.

Do grona klientów Wind Mobile należą wszyscy najwięksi komórkowi operatorzy w Polsce: Polska Telefonia Cyfrowa (T-Mobile), PTK Centertel (Orange), Polkomtel (Plus), P4 (Play) oraz Cyfrowy Polsat, a także operator Nova w Islandii.

A to już wiesz?  Best Western wprowadza nową Strategię Jakości w Polsce

< 240148" >

Źródło Wind Mobile S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy