Wiadomości branżowe

„Tajemniczy Milioner” – nowy konkurs Netii i BBC Entertainment

„Tajemniczy Milioner” – nowy konkurs Netii i BBC Entertainment
Wystartował nowy konkurs Netii - „Tajemniczy Milioner”, organizowany wspólnie z BBC Entertainment. Nagroda główna to voucher na wakacje o wartości 2000 zł. Konkurs trwa do 17 czerwca br. Konkurs Netii nawiązuje do emitowanego na kanale BBC Entertainment programu pt. „Tajemniczy milioner”, w którym milionerzy – filantropi, porzucają na jakiś czas swoje luksusowe życie i incognito wyruszają w najbiedniejsze rejony Australii, aby wtopić się w lokalne społeczeństwo i znaleźć ludzi potrzebujących pomocy.Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy - poprzez aplikację na Facebooku Netii - dodać zdjęcie, które przedstawia uczestnika konkursu jako tajemniczego milionera. Dodatkowo, należy zamieścić odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jako tajemniczy milioner możesz sprawić niespodziankę jednej osobie, kto to będzie i dlaczego?”. Nadesłane zdjęcia wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, zamieszczane będą w galerii, a internauci, poprzez głosowanie, wybiorą 10 najciekawszych spośród nich.Nagrodą główną w konkursie jest voucher o wartości 2000 zł na wakacje z Wizz Tours. Zwycięzca

Wystartował nowy konkurs Netii – „Tajemniczy Milioner”, organizowany wspólnie z BBC Entertainment. Nagroda główna to voucher na wakacje o wartości 2000 zł. Konkurs trwa do 17 czerwca br.

Konkurs Netii nawiązuje do emitowanego na kanale BBC Entertainment programu pt. „Tajemniczy milioner”, w którym milionerzy – filantropi, porzucają na jakiś czas swoje luksusowe życie i incognito wyruszają w najbiedniejsze rejony Australii, aby wtopić się w lokalne społeczeństwo i znaleźć ludzi potrzebujących pomocy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy – poprzez aplikację na Facebooku Netii – dodać zdjęcie, które przedstawia uczestnika konkursu jako tajemniczego milionera. Dodatkowo, należy zamieścić odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jako tajemniczy milioner możesz sprawić niespodziankę jednej osobie, kto to będzie i dlaczego?”. Nadesłane zdjęcia wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, zamieszczane będą w galerii, a internauci, poprzez głosowanie, wybiorą 10 najciekawszych spośród nich.

Nagrodą główną w konkursie jest voucher o wartości 2000 zł na wakacje z Wizz Tours. Zwycięzca wyłoniony zostanie przez Jury Konkursu spośród 10 zgłoszeń, które otrzymają największą liczbą głosów internautów. Dodatkowo, w każdym tygodniu trwania konkursu, do wygrania będą dwa aparaty fotograficzne Nikon Coolpix L29.

Konkurs trwa przez dwa tygodnie – od 3 do 17 czerwca br.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/netia.sa/app_322521754563111

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Sprzedajesz? Fotografuj! - intensywny e-kurs fotografii produktowej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy