Wiadomości branżowe

Samolotem po Polsce

Samolot to dobry środek lokomocji nie tylko po świecie, ale i po Polsce. Przewoźnicy lotniczy uruchamiają coraz więcej połączeń wewnątrzkrajowych. Polecieć można już do Szczecina, Poznania, Krakowa czy Rzeszowa, a od października do Gdańska i Wrocławia - mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Bojarska, rzecznik prasowy Portu Lotniczego w Modlinie. Koszt połączeń

Samolot to dobry środek lokomocji nie tylko po świecie, ale i po Polsce. Przewoźnicy lotniczy uruchamiają coraz więcej połączeń wewnątrzkrajowych.

Polecieć można już do Szczecina, Poznania, Krakowa czy Rzeszowa, a od października do Gdańska i Wrocławia – mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Bojarska, rzecznik prasowy Portu Lotniczego w Modlinie.

Koszt połączeń lotniczych jest konkurencyjny w porównaniu z innymi, np. kolejowymi czy autobusowymi. Ceny przelotów różnią się w zależności od rodzaju biletu. „Jeżeli bilet jest bez zwrotu, możemy zapłacić za niego od 39 do 120 zł. Najdroższa opcja to koszt w granicach od 400 do 600 złotych” – tłumaczy Dominik Wartecki z Tripsta.pl.

Loty krajowe to doskonałe rozwiązanie dla ludzi pracujących z dala od swojego miejsca zamieszkania. Można przylecieć do pracy np. w Warszawie na 8 rano, a następnie wrócić w ciągu 45 minut samolotem do domu w Poznaniu.


dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mobilizacja WP.TV i ToSieWytnie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy