Wiadomości branżowe

Nowi dyrektorzy w hotelach B&B w Polsce

Z początkiem marca br. nastąpiły zmiany na kluczowych stanowiskach w hotelach B&B w Polsce. Dyrektorem warszawskiego hotelu została Kamila Henssien, która do tej pory pełniła tę funkcję w hotelu B&B Toruń. W wyniku awansu wewnętrznego jej obowiązki w toruńskim obiekcie przejął dotychczasowy zastępca dyrektora, Tomasz Nowakowski. Nowy dyrektor hotelu

Teaser

Z początkiem marca br. nastąpiły zmiany na kluczowych stanowiskach w hotelach B&B w Polsce. Dyrektorem warszawskiego hotelu została Kamila Henssien, która do tej pory pełniła tę funkcję w hotelu B&B Toruń. W wyniku awansu wewnętrznego jej obowiązki w toruńskim obiekcie przejął dotychczasowy zastępca dyrektora, Tomasz Nowakowski.

Nowy dyrektor hotelu B&B Warszawa-Okęcie, Kamila Henssien, ukończyła studia na wydziale Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę zawodową w branży hotelarskiej rozpoczęła w 2002 roku w Louvre Hotels Group na stanowisku asystentki dyrektora generalnego sieci na Polskę. Następnie, pełniąc funkcję kierownika recepcji hotelu Kryriad Prestige w Warszawie (obecnie Golden Tulip), awansowała na kierownika pionu pokojowego. Od sierpnia 2011 roku pracowała na stanowisku dyrektora w hotelu B&B w Toruniu.

Tomasz Nowakowski, który przez ostatnie 11 miesięcy sprawował funkcję zastępcy dyrektora hotelu B&B w Toruniu, objął stanowisko dyrektora obiektu. Swoją karierę zawodową zaczął jako recepcjonista w hotelu Campanile w Warszawie, gdzie stopniowo awansował na stanowisko kierownika recepcji. Ukończył studia magisterskie na wydziale Turystyki i Rekreacji na specjalizacji Zarządzanie w Turystyce i Hotelarstwie.

– Zespół B&B w Polsce to grupa prawdziwych miłośników hotelarstwa. Jestem przekonana, że nowe wyzwania, jakie stoją obecnie przed dyrektorami naszych obiektów, pozwolą rozwijać ich pasje i przyczynią się do wzmocnienia pozycji B&B wśród hoteli segmentu ekonomicznego – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

B&B Hotels Polska to obecnie dwa hotele, które udostępniają łącznie 247 komfortowo urządzonych pokoi. Na wyposażenie każdego z nich składa się m.in. biurko, szafa, telewizor z bezpłatną telewizją satelitarną, łazienka z prysznicem i toaletą, klimatyzacja, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Hotel B&B Warszawa-Okęcie zlokalizowany jest przy Al. Krakowskiej 193, kilka minut od Lotniska Chopina. Hotel B&B w Toruniu mieści się natomiast przy ul. Szumana 8 w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknej toruńskiej starówki.

A to już wiesz?  Kingston HyperX zaprasza na Poznań Game Arena 2013

Jesienią tego roku do portfolio spółki dołączy hotel B&B we Wrocławiu, który zaoferuje kolejnych 140 pokoi. Zgodnie z polityką firmy,  zakładającą otwieranie obiektów w kluczowych lokalizacjach, sieć buduje hotel w samym sercu miasta.

***

Spółką macierzystą B&B Polska jest Groupe B&B Hôtels, trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji. Powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych-ekonomicznych, lecz stawiających na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie ponad 250 hoteli we Francji i Niemczech, osiem we Włoszech, dwa w Polsce oraz jeden w Portugalii. Łącznie dysponują one ponad 18 tysiącami pokoi.

Więcej informacji o hotelach B&B w Polsce można znaleźć na stronie www.hotelbb.pl

< 237127" >

Źródło B&B Hotels Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy