Wiadomości branżowe

Nowe systemy muzyczne Bose SoundTouch Wi-Fi zintegrowane z Deezer i Spotify

Nowe produkty, usługi muzyczne i funkcje najwygodniejszych systemów muzycznych Wi-Fi na świecie 3 października 2014 r. — Firma Bose rozwija swoją wizję systemu SoundTouch™ Wi-Fi®, który sprawia, że wszystkie utwory dostępne są w jednym miejscu, gotowe do wygodnego, bezprzewodowego odtwarzania w całym domu.  W przeciwieństwie do innych systemów Wi-Fi,

Nowe produkty, usługi muzyczne i funkcje najwygodniejszych systemów muzycznych Wi-Fi na świecie

3 października 2014 r. — Firma Bose rozwija swoją wizję systemu SoundTouch Wi-Fi®, który sprawia, że wszystkie utwory dostępne są w jednym miejscu, gotowe do wygodnego, bezprzewodowego odtwarzania w całym domu.  W przeciwieństwie do innych systemów Wi-Fi, modele z serii SoundTouch są wygodne i intuicyjne w obsłudze, pozwalając na odsłuchiwanie muzyki w najprostszy możliwy sposób — za dotknięciem jednego przycisku. 

Zapowiedziane dziś jednoelementowe systemy kina domowego i odtwarzacze stereo dołączają do oferty produktów z serii SoundTouch Wi-Fi.  Do listy obsługiwanych usług muzycznych dochodzą Deezer oraz Spotify®.  Rozbudowana aplikacja ułatwia zarządzanie urządzeniami dzięki nowym funkcjom przeszukiwania zapisanych utworów i wygodniejszej konfiguracji z poziomu telefonu czy tabletu. 

Systemy SoundTouch Wi-Fi są wygodniejsze w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.  Sześć zaprogramowanych ustawień pozwala uruchomić odtwarzanie wybranych utworów lub sterować urządzeniem za pomocą wybranego gadżetu. Dostęp do 20 000 internetowych stacji radiowych z całego świata, usług muzycznych i list odtwarzania z własnej biblioteki — wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.  W razie potrzeby można dodawać kolejne systemy SoundTouch do domowego systemu audio. Rozwiązanie to pozwala słuchać innego utworu w każdym pokoju lub tej samej muzyki we wszystkich na raz.  Systemy SoundTouch łączą się bezpośrednio z Internetem, dodatkowy sprzęt nie jest potrzebny.

— Systemy SoundTouch Wi-Fi są przeznaczone dla każdego – mówi Santiago Carvajal, Kierownik ds. domowych systemów muzycznych firmy Bose.  — Tego typu urządzenia nie powinny odstraszać skomplikowaną obsługą.  Korzystanie z nich powinno być intuicyjne, tak by trudno było sobie wyobrazić słuchanie muzyki w jakikolwiek inny sposób. Ta koncepcja towarzyszy systemom SoundTouch od zawsze i jest nieustannie rozwijana.

Nowe systemy SoundTouch Wi-Fi®:  więcej opcji, więcej możliwości słuchania

A to już wiesz?  Aplikacja iSing.pl Karaoke już na Samsung Smart TV

Firma Bose wprowadza 12 nowych systemów muzycznych SoundTouch Wi-Fi®, tworząc najbardziej kompleksową ofertę tego typu urządzeń wraz z akcesoriami do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Wszystkie systemy SoundTouch współpracują ze sobą, łącząc się bezprzewodowo, niezależnie od układu ścian i podłóg w mieszkaniu.

  • Druga generacja jednoelementowych systemów SoundTouch nadal oferuje najwyższą jakość dźwięku dla głośników Wi-Fi: system SoundTouch 30 series II to doskonały dźwięk drzemiący w jednoelementowym urządzeniu, SoundTouch 20 series II wypełnia bogactwem dźwięków każde pomieszczenie, a model SoundTouch Portable series II korzysta z akumulatora litowo-jonowego, który umożliwia przenoszenie urządzenia pomiędzy pomieszczeniami w całym domu. Wszystkie systemy są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz, po raz pierwszy w historii, czarnej.
  • Nowe systemy domowej rozrywki Lifestyle® series III i kina domowego CineMate®, w tym w trzech wersjach z głośnikiem soundbar, są zgodne z systemem SoundTouch.  Dzięki nowym, tańszym modelom, muzykę można teraz odtwarzać bezprzewodowo i z pełną mocą systemów kina domowego Bose®.  
  • Nowy system muzyczny SoundTouch Stereo JC series II Wi-Fi® to ekskluzywny, samodzielny system stereofoniczny.  Pozwala uzyskać głęboki, bogaty, a jednocześnie krystalicznie czysty dźwięk, dzięki dwóm zaprojektowanym na nowo głośnikom Jewel Cube® series II oraz modułowi Acoustimass®. W zestawie znajduje się również pilot systemu SoundTouch™, zapewniający wygodny dostęp do podstawowych funkcji i zaprogramowanych ustawień. 

Wszystkie systemy SoundTouch Wi-Fi®:  więcej usług muzycznych, sześć zaprogramowanych ustawień, poprawiona aplikacja

Systemy SoundTouch zostały zintegrowane z dwoma nowymi usługami muzycznymi: Deezer, udostępniającą ponad 35 mln utworów na żądanie i umożliwiającą szybką konfigurację (automatyczne utworzenie konta) w aplikacji SoundTouch, oraz Spotify Connect, pozwalającą na korzystanie z najnowszych funkcji serwisu Spotify® i odtwarzanie utworów na dowolnym systemie SoundTouch. Obydwie usługi mogą być przypisywane do zaprogramowanych ustawień wraz z własnymi modyfikacjami.  Pozwala to ustawić wersję na grilla w ogródku, dla swoich pociech, na świąteczne przyjęcia, do słuchania transmisji sportowych czy radiowych debat lub po prostu dla ulubionego wykonawcy albo listy odtwarzania z wybranej usługi.

A to już wiesz?  Nowa, unikatowa usługa dla wytwórni fonograficznych i muzyków w serwisie NuPlays

Usprawniona aplikacja SoundTouch pozwala na wygodniejszą bezprzewodową konfigurację za pomocą telefonu lub tabletu.  Pozwala na szybkie odnajdowanie utworów lub wykonawców w bibliotece muzycznej dzięki nowej funkcji wyszukiwania. Ponadto umożliwia dostosowanie poziomu basów dzięki nowej funkcji regulacji niskich częstotliwości.    

Aby zapewnić większą uniwersalność, systemy SoundTouch korzystają również z funkcji AirPlay® do przesyłania muzyki z urządzeń iPad®, iPhone® lub iPod Touch®.  

— Muzyka znajduje się w centrum niemal każdej ludzkiej działalności –  twierdzi Carvajal.  Dlatego też zadaliśmy sobie pytanie: <<dlaczego muzyka gości w domach tak rzadko?>> Jak wiele innych aspektów życia, słuchanie muzyki stało się zbyt skomplikowane. Systemy SoundTouch próbują to zmienić.  Teraz wszystkie utwory znajdują się w jednym miejscu.  Ich odtwarzanie jest najprostsze na świecie, do tego można je układać według uznania i dostosowywać do własnego trybu życia.  

Nowe funkcje i usługi muzyczne będą dodawane regularnie, a wszystkie aktualizacje oprogramowania są darmowe.  Jakiekolwiek problemy z systemami muzycznymi Bose® SoundTouch Wi-Fi® są rozwiązywane przez pracowników centrum obsługi klienta firmy Bose®. To najlepiej wyszkolona, oddana i przyjazna kadra serwisowa w całej branży.

Ceny i dostępność

Każdy nowy system SoundTouch Wi-Fi® będzie dostępny w Polsce na stronie www.bose.pl oraz u autoryzowanych sprzedawców począwszy od 10 października 2014 r.  Nowe usługi muzyczne i dodatkowe funkcje aplikacji będą dostępne również od 10 października w postaci aktualizacji oprogramowania wszystkich systemów SoundTouch wprowadzonych do sprzedaży. 

System SoundTouch 30 series II Wi-Fi® będzie kosztował 2999 PLN, SoundTouch 20 series II Wi-Fi® 1699 PLN, a model SoundTouch Portable series II Wi-Fi® — 1699 PLN.  Ceny systemów domowej rozrywki Lifestyle zaczynają się od 12999 PLN.  Ceny systemów kina domowego CineMate® zaczynają się od 4999 PLN, wymagają modułu komunikacji bezprzewodowej SoundTouch, sprzedawanego osobno w cenie 449 PLN.  System muzyczny SoundTouchStereo JC series II Wi-Fi® będzie kosztował 5299 PLN. 

A to już wiesz?  Z jakim wyprzedzeniem i w jakie dni najlepiej kupować bilety lotnicze?

Dodatkowe informacje o wszystkich systemach Bose® SoundTouchznajdują się na stronie www.bose.pl. 


dostarczył infoWire.pl

Źródło BOSE. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy