Wiadomości branżowe

Noc Linoskoczków w Cudzie nad Wisłą

Noc Linoskoczków w Cudzie nad Wisłą
Słynny akrobata Nik Wallenda, jako pierwsza osoba w historii przejdzie bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Nieustraszony linoskoczek dokona tej spektakularnej próby prawie 500 metrów nad ziemią. Transmisja z wydarzenia na żywo oraz – dla odważnych – warsztaty slackline odbędą się w nocy z 23 na 24 czerwca w warszawskiej klubokawiarni Cud nad Wisłą.Nik Wallenda w ciągu ostatnich lat dokonał wielu mrożących krew w żyłach wyczynów – w zeszłym roku, na oczach 6 milionów widzów przeszedł po linie nad wodospadem Niagara. Przez kilkanaście lat swojej kariery pobił aż 6 rekordów Guinnessa, co czyni go najbardziej utytułowanym linoskoczkiem w dziejach. Stojące przed nim wyzwanie będzie jednak najtrudniejszym w jego życiu. Nikt dotychczas nie przeszedł po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Przeciwnikiem Wallendy będzie nie tylko wywołująca zawrót głowy wysokość – prawie pół kilometra nad ziemią, więcej niż mierzy słynny wieżowiec Empire State Building – ale także pustynny upał oraz niezwykle silny w tej części USA wiatr.Spektakularny wyczyn Nika Wallendy spotyka się z

Teaser

Słynny akrobata Nik Wallenda, jako pierwsza osoba w historii przejdzie bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Nieustraszony linoskoczek dokona tej spektakularnej próby prawie 500 metrów nad ziemią. Transmisja z wydarzenia na żywo oraz – dla odważnych – warsztaty slackline odbędą się w nocy z 23 na 24 czerwca w warszawskiej klubokawiarni Cud nad Wisłą.

Nik Wallenda w ciągu ostatnich lat dokonał wielu mrożących krew w żyłach wyczynów – w zeszłym roku, na oczach 6 milionów widzów przeszedł po linie nad wodospadem Niagara. Przez kilkanaście lat swojej kariery pobił aż 6 rekordów Guinnessa, co czyni go najbardziej utytułowanym linoskoczkiem w dziejach. Stojące przed nim wyzwanie będzie jednak najtrudniejszym w jego życiu. Nikt dotychczas nie przeszedł po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Przeciwnikiem Wallendy będzie nie tylko wywołująca zawrót głowy wysokość – prawie pół kilometra nad ziemią, więcej niż mierzy słynny wieżowiec Empire State Building – ale także pustynny upał oraz niezwykle silny w tej części USA wiatr.

Spektakularny wyczyn Nika Wallendy spotyka się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Już w najbliższą niedzielę w warszawskiej klubokawiarni Cud nad Wisłą będzie można na żywo obejrzeć jego brawurową próbę. O godzinie 22:00 rozpocznie się „Noc linoskoczków”, podczas której chętne osoby będą mogły wziąć udział w otwartych warsztatach slackline (dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie), prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród uczestników wylosowane zostaną także atrakcyjne nagrody – profesjonalny sprzęt do slackline’u.

Podczas „Nocy linoskoczków” czas oczekiwania na transmisję umili odwiedzającym występ DJ’a. O 2.00 rozpocznie się relacja z historycznego wyczynu Nika Wallendy. To trzeba zobaczyć!

Transmisja z przejścia przez Wielki Kanion Kolorado będzie pokazana w aż 219 państwach na całym świecie. W Polsce wydarzenie – poza Cudem nad Wisłą – będzie można obejrzeć na żywo w nocy z 23 na 24 czerwca o godz. 02.00 na kanale Discovery Channel.

A to już wiesz?  Festiwal Sztuki Faktu po raz trzeci w Toruniu

Źródło Discovery Networks. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy