Wiadomości branżowe

Ideacto zaprojektowało serwisy internetowe dwóch hoteli na Mazurach – Hotel Willa Port i Hotel Platinum

Kreatywna agencja eCommerce Ideacto przeprowadziła redesing dwóch serwisów hoteli w Ostródzie.

Kreatywna agencja eCommerce Ideacto przeprowadziła redesing dwóch serwisów hoteli w Ostródzie. Hotel Willa Port i Hotel Platinum należą do sieci Condohotels Group – operatora hotelowego posiadającego w swojej grupie cztery inwestycje zlokalizowane na Mazurach. Oprócz wspomnianych Willa Port i Platinum są to Hotel & Resort Plaza oraz Rezydencje Willa Port.

 

strona główna Hotel Platinum

Celem pracy Ideacto był kompleksowy redesing serwisów internetowych. W trakcie projektu powstał jeden projekt funkcjonalny, wspólny dla obu obiektów hotelowych. Projektanci UX w Ideacto stworzyli makiety serwisu obejmujące stronę główną oraz kilkanaście podstron.

Projekt funkcjonalny obejmował również dostępność serwisu na urządzeniach mobilnych. Zastosowano technologię RWD (Responsive Web Design), która pozwala na płynną zmianę wyglądu strony internetowej w zależności od wielkości ekranu urządzenia używanego przez internautę.

 makieta strony głównej serwisu

 

makieta podstrony z wyborem pokoi

 

Na bazie projektu funkcjonalnego powstały dwa odrębne projekty graficzne, po jednym dla każdego z hoteli. Standardowo w przypadku projektów realizowanych przez Ideacto, dział graficzny dostarczył dwie, niezależne linie graficzne look&feel serwisu. Wspólnie z klientem wybrana została wersja bazowa na podstawie której trwały prace nad layoutem podstron.

podstrona wyborów apartamentów w Hotel Willa Port

 

Oba serwisy zostały wdrożone na platformie WordPress z zastosowaniem technologii RWD. Prace IT obejmowały także integracje z systemem rezerwacyjnym ProfitRoom.

Współpraca Ideacto z Condohotels Group nie zakończyła się jedynie na redesignie stron internetowych hoteli. Obecnie na mocy podpisanej umowy na stałą obsługę e-marketingową eksperci Ideacto prowadzą działania SEM w zakresie reklam tekstowych i graficznych AdWords.

 „Wierzymy, że tylko dobrze znając biznes naszych klientów jesteśmy w stanie pracować efektywnie i przynosić świetne rezultaty. Projekty realizowane dla Condohotels Group są tego idealnym przykładem – realizując redesign dwóch serwisów internetowych moglibyśmy poznać się nawzajem i podjąć decyzję o rozszerzeniu współpracy także na obszar działań e-marketingowych.” – tłumaczy Marcin Cichoń, Dyrektor operacyjny w Ideacto.

A to już wiesz?  Streaming na żywo koncertu Dawida Kwiatkowskiego tylko na NuPlays.pl

 Po odświeżeniu serwisów internetowych nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich do odwiedzenia Ostródy osobiście. Warto polecić Hotel Willa Port na rodzinne wypady lub Hotel Platinum dla organizacji firmowej konferencji.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Ideacto. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy