Wiadomości branżowe

Ganbanyoku na medal!

Ganbanyoku na medal!
Ganbanyoku na medal!Ganbanyoku Double Bed for Spa otrzymało nagrodę główną w Konkursie Inspiracje Roku 2014 Spa Inspirations w kategorii “Produkty nowatorskie i unikatowe”. Jedyne w Polsce podwójne łóżko do Ganbanyoku znajduje się w OVO Studio Sante.Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród konkursu Inspiracje Roku 2014 odbyło się podczas uroczystej gali 29 maja br. w Warsaw Hotel Plaza. Podwójne łóżko do Ganbanyoku otrzymało nagrodę główną w kategorii “Produkty nowatorskie i unikatowe”.Ideą konkursu jest wyłanianie najlepszych produktów, urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do  obiektów spa i beauty.Wyboru zwycięzców w tegorocznym w konkursie dokonało jury złożone z redakcji magazynu Spa Inspirations i niezależnych ekspertów. Zgłoszone produkty ocenione zostały pod kątem walorów użytkowych produktu, nowatorskich rozwiązań i jakości wykonania. Pod uwagę wzięto również relację ceny do jakości, opinię użytkowników oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami

Ganbanyoku na medal!

Ganbanyoku Double Bed for Spa otrzymało nagrodę główną w Konkursie Inspiracje Roku 2014 Spa Inspirations w kategorii “Produkty nowatorskie i unikatowe”. Jedyne w Polsce podwójne łóżko do Ganbanyoku znajduje się w OVO Studio Sante.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród konkursu Inspiracje Roku 2014 odbyło się podczas uroczystej gali 29 maja br. w Warsaw Hotel Plaza. Podwójne łóżko do Ganbanyoku otrzymało nagrodę główną w kategorii “Produkty nowatorskie i unikatowe”.Ideą konkursu jest wyłanianie najlepszych produktów, urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do  obiektów spa i beauty.

Wyboru zwycięzców w tegorocznym w konkursie dokonało jury złożone z redakcji magazynu Spa Inspirations i niezależnych ekspertów. Zgłoszone produkty ocenione zostały pod kątem walorów użytkowych produktu, nowatorskich rozwiązań i jakości wykonania. Pod uwagę wzięto również relację ceny do jakości, opinię użytkowników oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

Rytuał Ganbanyoku

W Japonii łóżko do Ganbanyoku jest najbardziej cenionym i popularnym rodzajem sauny skalnej. Ganbanyoku wykorzystuje unikalne i potwierdzone badaniami klinicznymi właściwości płyt skalnych wytwarzanych z czarnej krzemionki wulkanicznej (Black Silica) wydobywanej tylko w nielicznych kamieniołomach na japońskiej wyspie Hokkaido. Ganbanyoku przyspiesza metabolizm, działa przeciwstarzeniowo, poprawia odporność, jest naturalnym antydepresantem.

Japoński sposób na zbędne kilogramy i nie tylko

Płyty skalne podgrzewane do komfortowej dla leżącego na nich człowieka temperatury 42-44oC naturalnie emitują promienie podczerwone FIR (Far Infrared Rays), które wnikają w nasz organizm do głębokości 4 centymetrów i rozgrzewają go od środka – przyspieszają w ten sposób metabolizm, poprawiają ukrwienie i dotlenienie naszego ciała. Dodatkowo podczas zabiegu Ganbanyoku płyty krzemionkowe uwalniają duże ilości jonów ujemnych, nazywanych „witaminami z powietrza”.

Podczas 60 minut sesji Ganbanyoku ciało traci od 800 do nawet 1500 kalorii. Ganbanyoku wpływa również na redukcję cellulitu. Po ogrzaniu tkanek skórnych do temperatury 37,8oC tłuszcz zaczyna wiązać się z cząsteczkami wody i w postaci tak zwanego potu perłowego usuwany jest z organizmu wraz z toksynami oraz metalami ciężkimi.

A to już wiesz?  E-czytelniczki wybierają zmysłową literaturę

Gdzie odbywają się sesje Ganbanyoku?

Przez specjalistów z branży SPA&wellness Ganbanyoku umieszczane jest na liście pięciu najciekawszych zabiegów holistycznych na świecie.

Jedyne w Polsce podwójne łóżko do Ganbanyoku znajduje się w OVO Studio Sante w centrum Warszawy.

Studio OVO należy do firmy Sante.

 

Ovo Studio Sante

Adres: Al. Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa

Telefon:605-130-152, 22 464-82-90

Zapisy: od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 21:00, w soboty w godzinach 12:00 – 19:00

www.ovostudio.pl/project/rytual-ganbanyoku/

e-mail: [email protected]


dostarczył infoWire.pl

Źródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy