Wiadomości branżowe

Eska TV dostępna w Cyfrowym Polsacie

 Eska TV dostępna w Cyfrowym Polsacie!Codzienna porcja najlepszej muzyki, nowinki ze świata gwiazd, hot newsy - to wszystko dostępne jest już na platformie Cyfrowego Polsatu. Stacja Eska TV trafiła na listę kanałów operatora i od kilku dni można ją oglądać na pozycji 178. Program dostępny jest dla wszystkich abonentów największej polskiej platformy. „Umożliwiamy dostęp do Eska TV coraz większej liczbie ludzi młodych i aktywnych. Chcemy, by każdy miał szansę zaczerpnąć odrobinę energii z naszego programu. W nowej ramówce stawiamy na interakcję z odbiorcami m.in. przez Facebooka” – podkreśla Maciej Domagała, dyrektor zarządzający Eska TV.Na wakacje Eska TV startuje z programem „Summer City. Dużo dobrej muzyki, wspaniałe plaże oraz Kasia i Ola z plotkami  z życia gwiazd. Czy to można przegapić?Kanał Eska TV dostępny jest także ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej oraz u innych operatorów płatnej telewizji satelitarnej oraz kablowej.***O ESKA TV: ESKA TV to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. W programie

Teaser

 

Eska TV dostępna w Cyfrowym Polsacie!

Codzienna porcja najlepszej muzyki, nowinki ze świata gwiazd, hot newsy – to wszystko dostępne jest już na platformie Cyfrowego Polsatu. Stacja Eska TV trafiła na listę kanałów operatora i od kilku dni można ją oglądać na pozycji 178. Program dostępny jest dla wszystkich abonentów największej polskiej platformy.

„Umożliwiamy dostęp do Eska TV coraz większej liczbie ludzi młodych i aktywnych. Chcemy, by każdy miał szansę zaczerpnąć odrobinę energii z naszego programu. W nowej ramówce stawiamy na interakcję z odbiorcami m.in. przez Facebooka” – podkreśla Maciej Domagała, dyrektor zarządzający Eska TV.

Na wakacje Eska TV startuje z programem „Summer City. Dużo dobrej muzyki, wspaniałe plaże oraz Kasia i Ola z plotkami  z życia gwiazd. Czy to można przegapić?

Kanał Eska TV dostępny jest także ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej oraz u innych operatorów płatnej telewizji satelitarnej oraz kablowej.

***

O ESKA TV:

ESKA TV to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. W programie prezentowane są najświeższe klipy artystów znanych z anteny Radia ESKA, ekskluzywne wywiady, programy o tematyce muzycznej, plotki o gwiazdach światowego show biznesu i informacje o najlepszych imprezach.

ESKA TV tworzą ludzie kochający media i nowe wyzwania, dla których zawsze najważniejszy jest widz. Wśród Vidżejów są prezenterzy znani z radiowej ESKI, jak: Puoteck, Jankes, Adrian Harasim czy Kinga Zdrojewska.

ESKA TV znajdziesz na Eska.tv oraz na facebook.com/eskaTV.

Źródło The Addictives. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Oscarowe product placement

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy