Wiadomości branżowe

Ćwierćfinały konkursu „Otwarte Wtorki z NuPlays” już za nami!

Konkurs „Otwarte Wtorki z NuPlays” nabiera rozpędu. 19 marca zakończył się drugi etap zmagań młodych zespołów na deskach klubu Progresja. Spośród 15 zespołów jury i publiczność wybrała 8 składów, które dalej będą walczyć o nagrodę główną – profesjonalną sesję nagraniową. Kolejny etap - półfinały

Teaser

Konkurs „Otwarte Wtorki z NuPlays” nabiera rozpędu. 19 marca zakończył się drugi etap zmagań młodych zespołów na deskach klubu Progresja. Spośród 15 zespołów jury i publiczność wybrała 8 składów, które dalej będą walczyć o nagrodę główną – profesjonalną sesję nagraniową. Kolejny etap – półfinały – odbędą się 16 i 23 kwietnia 2013 r. 

Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca.Wielki finał „Otwartych Wtorków z NuPlays” coraz bliżej. Tymczasem do półfinałów przeszły następujące zespoły: I.O.Project, Limit Dźwięku, Mahikan, Mind Asylum, Mojra, Molecular, Muhu Island oraz V8.

Swoje umiejętności zaprezentowały podczas 4 koncertów ćwierćfinałowych. System głosowania nie zmienił się – połowa zespołów wybrana została przez jury, połowa awansowała do kolejnego etapu dzięki głosom publiczności.

Dalsze zmagania uczestników konkursu odbędą się podczas 2 koncertów półfinałowych 16 i 23 kwietnia br. Zasady przejścia do wielkiego finału są takie jak do tej pory – zwycięzców wybiera jury oraz publiczność. Nagrodą główną dla najlepszego zespołu „Otwartych Wtorków z NuPlays” jest sesja nagraniowa w Studiu Progresja.

 

Otwarte Wtorki z NuPlays

Cykl koncertowy „Otwarte Wtorki z NuPlays to nowy konkurs dla debiutantów i początkujących muzyków. Składa się z czterech etapów, w wyniku których wyłonione zostaną dwa zwycięskie zespoły. Pierwszy z nich, wytypowany przez jury, wygra profesjonalną, 7-dniową sesję nagraniową w Studiu Progresja, drugi natomiast, wyłoniony na podstawie głosów publiczności, wystąpi na deskach Progresji przed wybraną gwiazdą. Im więcej znajomych i fanów zespołu przyjdzie na koncert, tym większa szansa na wygraną nagrody publiczności! Reakcja fanów pod sceną będzie również brana pod uwagę przy ocenie jury.

Materiał nagrany przez zwycięski zespół otrzyma wsparcie promocyjne NuPlays – nowej platformy internetowej z muzyką pochodzącą zarówno od dużych wytwórni, jak i od całkowicie niezależnych artystów. W ramach konkursu „Otwarte Wtorki z NuPlays” serwis, wspólnie z Klubem Progresja, chce znaleźć nowe talenty, dać szansę początkującym muzykom i umożliwić im nagranie profesjonalnego, autorskiego materiału.   

A to już wiesz?  Narciarska oferta od InfoSki.pl w wyszukiwarce Qtravel

Więcej informacji o konkursie „Otwarte Wtorki z NuPlays” znaleźć można na blogu NuPlays oraz na stronie Progresji.

Akcji patronuje portal Legalna Kultura.

***

O NuPlays

NuPlays to nowy portal do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości i formy, do których należy m.in. opcja tworzenia ekscytujących ofert, składających się z cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów, usług i propozycji. W NuPlays dział także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami – spotkaniem z ulubionym zespołem, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.

< 237420" >

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy