Ciekawostki Ludzie

Brodzik wcale nie jest w ciąży!

Pojawiły się ostatnio jakieś dziwne spekulacje na temat tego, jakoby słynna aktorka, Joanna Brodzik była w stanie błogosławionym. Ona zwyczajnie przytyła. Oczywiście, wstyd jej z

Pojawiły się ostatnio jakieś dziwne spekulacje na temat tego, jakoby słynna aktorka, Joanna Brodzik była w stanie błogosławionym. Ona zwyczajnie przytyła. Oczywiście, wstyd jej z tego powodu, ale usprawiedliwia się tym, iż ma tak poważne schorzenie kręgosłupa, przez które nie może ćwiczyć.

A to zaraz owocuje w jej przypadku dodatkowymi kilogramami. Joasia wspomina, że jako nastolatka również była pulchniutka! Aż trudno w to uwierzyć, że główna bohaterka serialu „Magda M.”, w szkole średniej nie chodziła na w-f, bo się wstydziła swojego działa.

rodzik wcale nie jest w ciąży!  Bodzik wcale nie jest w ciąży!  Brdzik wcale nie jest w ciąży!  Brozik wcale nie jest w ciąży!  Brodik wcale nie jest w ciąży!

Koło wciąż się zamykało, bo za każdym razem próbowała swój smutek załagodzić, objadając się. Potem, dużo się gimnastykując, przez długi czas potrafiła utrzymać smukłą sylwetkę, problemy zaczęły się teraz, gdy aktorka rzekomo nie może w ogóle ćwiczyć. Jak mówi jej znajoma: „Joasia zawsze miała problemy z utrzymaniem szczupłej sylwetki. Musiała dużo ćwiczyć. Dla niej nawet kilka dni bez ćwiczeń i wyrzeczeń owocuje widocznymi zaokrągleniami”. Cóż, miejmy nadzieję, że informacja ta nie wpłynie negatywnie na oglądalność nowej serii serialu „Magda M.”, którego czwarty sezon rozpoczyna się 3 kwietnia, tradycyjnie co wtorek o 21.30 w telewizji TVN. Jak zapewniają twórcy, niespodzianek nie zabraknie. Podobno do dotychczasowego dwuosobowego grona adoratorów młodej prawniczki, czyli Piotra Korzeckiego, którego Magda kocha, ale który ją poważnie zranił i Filipa, kolegi z czasów szkolnych, którego bardzo lubi, dołączy jeszcze jeden, w którego postać wcielić ma się sam Tomasz Kot! I o dziwo, Magda nawet nic do niego nie będzie czuć, a mimo to postanowi wdać się z nim w romans. Również plotki są takie, że Magda rozpocznie tak zwaną „damską poligamię”, czyli flirt ze wszystkimi trzema mężczyznami naraz. Nieźle, jak na kobietę po trzydziestce.
Marta Akuszewska

A to już wiesz?  Kto może latać samolotem?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy