Szkoła nowoczesnej sprzedaży w AP Edukacja

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja stworzyła projekt szkoleniowy „Szkoła nowoczesnej sprzedaży” skierowany do firm.

Na tak konkurencyjnym rynku, który mamy w dzisiejszych czasach umiejętności sprzedażowe są kluczowe dla rozwoju biznesu. Nie każdy ma wrodzony talent. Większość z nas musi się wszystkiego nauczyć. Mając na uwadze skuteczność i efektywność działań handlowych przygotowaliśmy dedykowany projekt dla przedsiębiorstw, które chcą stać się liderami w swoich branżach i na swoich rynkach – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Szkolenia prowadzone się w formie otwartej w największych miastach w Polsce, jak również w ofercie można znaleźć szkolenia zamknięte „skrojone na miarę potrzeb” i przeznaczone dla firm oraz administracji na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów przez doświadczonych trenerów.

W trakcie szkoleń wykorzystujemy nowoczesne metody sprzedaży, między innymi warsztaty persfazyjnej sprzedaży, zasady wywierania wpływu na klienta, skuteczne narzędzia negocjacji handlowych, zaawansowane techniki sprzedaży, efektywna komunikacja z klientem, warsztaty ze skutecznej windykacji, techniki head-hunterskie wykorzystywane w sprzedaży oraz NLP.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 123 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacji prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe, a także szkolenia dla firm oraz urzędów i instytucji publicznych.
Z: http://www.biuroprasowe.pl/szkola-nowoczesnej-sprzedazy-w-ap-edukacja,d4211.html

Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top