Społeczność Podróżników dla Martynki

1 czerwca 2011 roku, w Dzień Dziecka, Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl razem z serwisem Siepomaga.pl rozpoczęło akcję na Społeczności Podróżników pod hasłem “Pomagamy Martynce!”, której celem jest zbiórka 2000 zł na zakup protez rączek dla 4-miesięcznej dziewczynki. Od tego dnia użytkownicy Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl gromadzą punkty za każdą aktywność w serwisie, te zaś przeliczane będą na pieniądze, które organizator wpłaci na rzecz zbiórki.

Każdy użytkownik wspiera akcję poprzez najprostsze czynności: dodając zdjęcia, filmy, dyskutując I komentując wypowiedzi innych, prowadząc swojego bloga w serwisie, czy zapraszając znajomych. Każde zdobyte w ten sposób 100 punktów to 10 zł na wpłacone na zbiórkę. Zasady naliczania punktów za aktywność określa odpowiedni regulamin.

Martynka jest beneficjentką akcji Siepomaga.pl. Urodziła się z niedorozwojem kończyn górnych. Akcję zbierania punktów dla dziewczynki zorganizował wydawca Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl, firma Artweb-Media. Pieniądze, które uda się w ten sposób uzyskać, zostaną przeznaczone na zakup protez lub implantów rąk dla dziewczynki.

Inicjatywa ma ponadto za zadanie zintegrować i zaangażować jak największą liczbę uczestników społeczności, których w tej chwili jest ponad 650.

Akcja “Pomagamy Martynce!” zostanie zakończona w chwili uzbierania przez społeczność 20 000 punktów. Wówczas organizator przekaże pieniądze na konto zbiórki Siepomaga.pl. Aktualną liczbę punktów, które zostały do uzbierania, wyświetla licznik znajdujący się na stronie http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc.
Z: http://www.biuroprasowe.pl/spolecznosc-podroznikow-dla-martynki,d4210.html

Authors
Tags , , , , , , , ,

Related posts

Top